Kampanie SEO

Usługa Kampanii SEO jest kompleksowa, a jej standardowy okres trwania to 12 miesięcy. Aby zrozumieć charakterystykę Kampanii SEO, należy najpierw zrozumieć, jak działa Google.

Wyszukiwarka Google jest światowej klasy liderem wśród wyszukiwarek, cieszącym się ogromnym autorytetem i zaufaniem. Użytkownicy korzystają z Google do 3,8 miliona razy na minutę, za każdym razem oczekując znalezienia odpowiedzi uwzględniającej cel ich wyszukiwania. Rozwiązywanie problemów i zaspokajanie potrzeb użytkowników jest dla Google najwyższym priorytetem.

Zatem pokazanie wyniku jako rekomendowanego lub nawet preferowanego zajmie Google trochę czasu. Czas może być dłuższy lub krótszy w zależności od charakterystyki Twojej domeny i konkurencji w Twojej branży.

Jak działa Google?

Google analizuje tysiące domen na sekundę, w tym Twoją. Jego crawlery (roboty indeksujące) każdego dnia, kilka razy przechodzą przez Twoją stronę analizując, mierząc i oceniając przydatność treści Twojej strony dla jej odbiorców.

Innymi słowy: Google porównuje Twoją stronę z wynikami, które aktualnie wyświetlają się na podstawie wyszukiwanego hasła, i decyduje, czy zasługuje ona na pojawienie się wśród nich, czy nie.

Znalezienie się na pierwszej stronie wyników oznacza, że Twoja firma uzyskała od Google ruch kwalifikowany, czyli użytkownicy wyrazili zainteresowane produktami lub usługami, które oferujesz.

Im wyżej pojawiasz się na liście wyszukiwarki Google, tym większa jest Twoja widoczność. Większa widoczność oznacza większy ruch; większy ruch przekłada się na większą sprzedaż.

Spraw, by Google generowało ruch dla Twojego biznesu!
Dzięki mojej kampanii SEO jest to możliwe!

Czy na efekty Kampanii trzeba czekać cały rok?

Nie. Efekty rocznej Kampanii SEO zaczynają być widoczne po trzecim miesiącu, a w pełni widoczne stają się po pół roku pracy.

Rok to zazwyczaj minimalny okres, podczas którego projekt internetowy przechodzi od fazy bycia niewidocznym w Google do stania się jednym ze wzorców w danej branży. Google wymaga czasu i odpowiedniego tempa działania. Nie od razu Kraków zbudowano, Twoja firma nie zarobiła pieniędzy w ciągu jednej nocy.

Czas ma znaczenie. Przygotowanie projektu internetowego o solidnych fundamentach zajmuje rok. Taki projekt jest dochodowy i gwarantuje wieloletni rozwój ruchu na stronie, co przekłada się oczywiście na wyniki sprzedaży. Muszę pracować nad Twoim projektem przez rok, aby zbudować dochodowy i wieloletni projekt internetowy o solidnych fundamentach, stale zwiększający ruch, i oczywiście w sprzedaż.

sobrinoSEO.
SEO które wspierają biznes 24/7

Decyzje, które podejmujesz dzisiaj w swoim biznesie, zmienią Twój biznes w przyszłości.